Měniče napětí   »   ... Měniče 24/12V   »   Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth
A N D NP


Kategorie produktů

Akku, baterie Alkohol testery ALL-Ride Alternativní napájení Náhradní díly Auto Elektromateriál Auto-Truck doplňky Autochladničky Autokuchyně Autorádia Dárkové poukazy DVB-T a SAT Elektrosoučástky Fanfáry, klaksony a sirény Fotovoltaika GSM / GPS Hračky a ostaní Kabely Kartušový program Konektory LED pásky a příslušenství LED, světla, žárovky, zářivky Literatura Měniče napětí Měřící přístroje Monitorovací systémy Multimédia Nabíječky NANOProtech Napájecí a záložní zdroje Nářadí Navigace Povinná výbava Radiostanice a příslušenství Redukce Různé Samolepky Teploměry Svítilny Výstražná světla - majáky Zabezpečovací systémy Zvuková technika Bazar
nabízíme celkem 11555 produktů
právě nakupuje 1110 návštěvníků

Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth


Skladové číslo:M548
Výrobce:
Záruční doba:24 měsíců

  Cena:(s DPH)1 490   
(bez DPH)1 231,40 Kč  


 
Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth

Popis produktu

Programovatelný modul napájecího zdroje DPS3005 0–30V/0–5A s rozhraním Bluetooth a USB.

Modul zdroje DPS3005 s přesnou regulací proudu a napětí 0–30V/0–5A je určen pro vestavbu do panelu.Obsahu­jegrafický LCD displej o velikosti 1,44", který zobrazuje veškeré potřebné informace a nastavené parametry (proud, napětí, výkon, režim ochrany). Přehledné menu slouží k nastavení základních výstupníchveličin-napětí a proudu, nastavení ochran OVP, OCP a OPP, nastavení jasu displeje a ukládání nastavení do jednotlivých maker (až 10). Dvě z těchto maker (M1 a M2) jsou rychle přístupná přímo z hlavníobrazovky. Nechybí ani zámek hodnot. Ovládání je intuitivní a velmi snadné, je realizováno prostřednictvím otočného inkrementálního spínače, třemi tlačítky pro nastavení parametrů a jedním pro zapnutí/vypnutí výstupu zdroje.
Modul zdroje disponuje třema nastavitelnými ochranami: OVP – ochrana proti přepětí, OCP – ochrana proti nadproudu a OPP – ochrana proti překročení výkonu. Všechny tyto ochrany lze nastavit a při překročení těchto hodnot, dojde k automatickému odpojení napájení.
Balení obsahuje také dva moduly (USB a Bluetooth), ty slouží pro komunikaci a ovládání zdroje s PC či zařízením se systémem Android. Ke zdroji je možné připojit vždy pouze jeden modul, ten se připojuje pomocí dodávaného kabelu s konektory.
Díky propracovanému PC softwaru dokáže modul zdroje nahradit i mnohem dražší laboratorní zdroje. Pomocí PC softwaru je možné nastavit a řidit nejen výstupní proud a napětí ale hlavně jednoduše a přesně řídit a programovat výstup modulu zdroje, funkce Auto test, Voltage scan a Current Scan, dovolí vzestupně či sestupně řídit napětí/proud v rozsahu vámi definovaných hodnot s velkou přesností a časovou prodlevou 0,1 až 60 sekund mezi jednotlivými kroky zvyšování čisnižování napětí a proudu. Funkce Data Group dovoluje nastavit a uložit přímo do paměti modulu až deset různých Maker.
Zmíněné funkce jsou užitečné zejména při vývoji a oživování DIY a elektronických zařízení, formování kondenzátorů, v automatizaci, nabíjení, testování apod. Software je v angličtině, je velmi jednoduchý a dobře se ovládá, podporuje i nejnovější Windows 10. Software pro zařízeníse systémem Android nabízí základní funkce: ovládání výstupu a záznam VA charakteristik s časovým razítkem do tabulek .xls (Excel).
Zdroj potřebuje vlastní stejnosměrné napájení v rozsahu 6–40V/5A,vstupní napětí musí být vždy alespoń 1,1× vyšší než požadované výstupní napětí. Pokud potřebujeme na výstupu regulovat napětí například 12V, je zapotřebí do vstupu zapojit zdroj s napětím alespoň 13,2VDC maximálně však 40VDC.

Software pro PC zde:
https://www.me­diafire.com/fol­der/1inj4d7qad7fd/P­ower

Software je kompatibilní s WINDOWS 7/10, Android 7 a Vyšší.

Technické údaje

Napájení: 6–40VDC/5A
Režim: CV (konstantní napětí)
CC (konstantní proud)
CP (konstantní výkon)
Připojení k PC: USB, bluetooth
Displej: 1,4" barevný
Rozlišení měření napětí: 1mV
Rozlišení měření proudu: 1mA
Přesnost měření napětí: ±0,5%
Přesnost měření proudu: ±0,5%
Stabilita: < 0,5%
Pracovní teplota: 0–50°C
Rozměry: 79×43×48mm
Hmotnost: 127g

Parametry produktu

Žádné parametry produktu nejsou nastaveny!

Soubory (dokumenty ke stažení)

Žádné soubory produktu nejsou nahrány!

Diskuze k produktu+  přidat nový příspěvek


Jméno:  
Email:  
Předmět diskuze:  
Text příspěvku:  
odeslat tento příspěvek jako dotaz na obchodníka

Kontrolní kód:   ... do kontrolního kódu napište rozdíl čísel 15 a 6.


Hlídací pes


Poslat emailové upozornění, pokud cena produktu klesne pod:  
(cena je myšlena s DPH bez individuální slevy)


Poslat upozornění, bude-li přidán nový příspěvek (reakce) do diskuze tohoto produktu


Váš e-mail:  


Poslat odkaz o produktu


Pro:     (e-mail)
Od:     (e-mail)

Předmět:  
Podívej(te) se na tento produkt v internetovém obchodě vysilackymilin.cz
Text zprávy:  
Podívej(te) se na produkt Laboratorní zdroj-modul DPS3005-USB BT s bluetooth v internetovém obchodě vysilackymilin.cz.

Tento produkt je k nalezení na adrese: vysilackymilin.cz/detail-produktu/menice-napeti/menice-24-12v/16620_laboratorni-zdroj-modul-dps3005-usb-bt-s-bluetooth/


S pozdravem tým vysilackymilin.cz

Kontrolní kód:   ... do kontrolního kódu napište rozdíl čísel 15 a 6.


Související zboží

Žádné související produkty nejsou uvedeny!

Alternativní zboží

Žádné alternativní produkty nejsou uvedeny!

2012 ....... 2017 ....... 2022 © vysilackymilin.cz