A N D NP


Kategorie produktů

Akku, baterie Alkohol testery ALL-Ride Alternativní napájení Náhradní díly Auto Elektromateriál Auto-Truck doplňky Autochladničky Autokuchyně Autorádia Dárkové poukazy DVB-T a SAT Elektrosoučástky Fanfáry, klaksony a sirény Fotovoltaika GSM / GPS Hračky a ostaní Kabely Kartušový program Konektory LED pásky a příslušenství LED, světla, žárovky, zářivky Literatura Měniče napětí Měřící přístroje Monitorovací systémy Multimédia Nabíječky NANOProtech Napájecí a záložní zdroje Nářadí Navigace Povinná výbava Radiostanice a příslušenství Redukce Různé Samolepky Teploměry Svítilny Výstražná světla - majáky Zabezpečovací systémy Zvuková technika Bazar
nabízíme celkem 11525 produktů
právě nakupuje 339 návštěvníků

Montáže do vozidel a objektů   »   Montáže radiostanic a příslušenství

Důležitou součástí prodeje je i následná montáž zakoupeného zboží. Na naší provozovně v Milíně provádíme montáže všech radiostanic a antén do osobních i nákladní vozidel, karavanů, stavebních strojů, lodí, zemědělských strojů a objektů. Dále provádíme seřízení antény profesionálními meřícími přístroji RigExpert a MFJ.
Ukázky naší práce najdete na facebooku https://www.facebook.com/vysilackymilin

Po domluvě můžeme montáž provést přímo u zákazníka. Máme zkušenosti jak se zemědělskou technikou, tak s bagry a nakladači nebo loděmi. Nabízíme možnost montáže stabilních antén.


V případě zájmu o individuální montáž nás prosím kontaktujte.

2012 ....... 2019 ....... 2024 © vysilackymilin.cz