N D NP


Kategorie produktů

Akku, baterie Alkohol testery ALL-Ride Alternativní napájení Auto Elektromateriál Auto-Truck doplňky Autochladničky Autokuchyně Autorádia Dárkové poukazy DVB-T a SAT Elektrosoučástky Fanfáry, klaksony a sirény Fotovoltaika GSM / GPS Hračky a ostaní Kabely Kartušový program Konektory LED pásky a příslušenství LED, světla, žárovky, zářivky Literatura Měniče napětí Měřící přístroje Monitorovací systémy Multimédia Nabíječky NANOProtech Napájecí a záložní zdroje Nářadí Navigace Povinná výbava Radiostanice Redukce Různé Teploměry Svítilny Výstražná světla - majáky Zabezpečovací systémy Zvuková technika Bazar
nabízíme celkem 10273 produktů
právě nakupuje 83 návštěvníků

Vysílačky Milín

Naše firma působí v oblasti radiokomunikační techniky od roku 2004 a speciálně se zabývá prodejem, servisem a montáží radiostanic (vysílaček), GSM, audia i videa, se specializací na silniční vozidla. Naše působení v oblasti radiokomunikační techniky již bylo i dříve a to při studijích u velkoobchodního partnera a dodavatele Allamat Electronic s.r.o.. Dále se také zabýváme montáží mobilních satelitních systémů pro sledování českých i zahraničních programů pomocí dekódovacích karet Skylink a CSLINK s přijímačem TECHNISAT a nebo HOMECAST, GRUNDIG. Samozřejmostí jsou montáže i na bytové jednotky ( chaty, rodinné domky, byty atd.). V roce 2008 jsme založily firmu kbNET, která poskytuje Internet a datové služby VoIP. Více informací na www.internet.kbnet.cz.

Naše prodejně servisní montážní středisko se nachází za čerpací stanicí SILMET ( dříve Motocentrum Milín), silnice R4 (Praha - Strakonice) cca 65 km od Prahy, sjezd z obou směrů. Mapku najdete v odkazu Kontakt. Najdete zde velké parkoviště a občerstvení u Čápa kde velice dobře vaří :-). Těšíme se na Vaši návštěvu.

PRODEJ
Nabízíme velký výběr ze sortimentu vozidlových radiostanic a příslušenství známých firem ALLAMAT, INTEK, ALBRECHT, ALAN, PRESIDENT, TEAM, MAXON. Vedle vozidlových stanic jsou v prodeji také ruční radiostanice různých verzí (CB, PMR), které lze použít pro turistiku, volný čas, stavební firmy i bezpečnostní agentury. Antény mobilní i stabilní CB, a to především od výrobců SIRIO, ALBRECHT, TEAM, MASS a LEMM.

Na přání zákazníka můžeme podsvítit radiostanici do různých barevných odstínů. Také nabízíme autorádia značky KENWOOD, DVD přehrávače v rozměru DIN, LCD monitory, LCD+TV, tunery analogové i digitální, TV antény, SAT antény, satelitní přijímače TECHNISAT, HOMECAST, GRUNDIG, OPENTEL,TOPFIELD, DREAMBOX  a velký výběr autoreproduktorů a jejich příslušenství.

Z příslušenství k radiostanicím nabízíme např. měniče 24/12V a 24/220V, přídavné reproduktory, zesilovače, zdroje, konektory atd. V naší nabídce je i výběr GSM příslušenství, hands free sad, lednic (termoelektrické, kompresorové či absorpční), kávovary a varné konvice. Dále se zabýváme prodejem neonů a světelných doplňků. 

SERVIS     
 Menší a střední opravy jsou možné na počkání. V případě větších závad trvá oprava cca 10-30 pracovních dnů. Zajišťujem servis autoledniček termoelektrických, kompresorových a také absorpčních. Také je zde možnost aktualizace notebooků, poradenství hardware-software. Případně je v oklolí prodejny možnost připojit se bezdrátově k internetu zdarma.

MONTÁŽE
Montáže veškerého sortimentu provádíme do všech typů nákladních i osobních vozidel. Satelitní systémy montujem také na všechny typy vozu včetně karavanů, hausbótů, vodních lodí, chat atd.. Ukázku montáže naleznete v odkazu galerie. Dále nabízíme možnost naladění (sladění) antén na vozidlo kvalitním měřícím přístrojem AA-500. Kontrolu satelitních přijímačů a konvertorů profesionálním měřícím přístrojem SATLOOK MICRO+.


 

Zápujčka radiostanic
2012 ....... 2017 ....... 2019 © vysilackymilin.cz