Fotovoltaika   »   ... Off-grid hybribní měniče   »   Victron Energy EasySolar-II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX - Hybridní solární jednotka
A N D NP


Kategorie produktů

Akku, baterie Alkohol testery ALL-Ride Alternativní napájení Náhradní díly Auto Elektromateriál Auto-Truck doplňky Autochladničky Autokuchyně Autorádia Dárkové poukazy DVB-T a SAT Elektrosoučástky Fanfáry, klaksony a sirény Fotovoltaika GSM / GPS Hračky a ostaní Kabely Kartušový program Konektory LED pásky a příslušenství LED, světla, žárovky, zářivky Literatura Měniče napětí Měřící přístroje Monitorovací systémy Multimédia Nabíječky NANOProtech Napájecí a záložní zdroje Nářadí Navigace Povinná výbava Radiostanice a příslušenství Redukce Různé Samolepky Teploměry Svítilny Výstražná světla - majáky Zabezpečovací systémy Zvuková technika Bazar
nabízíme celkem 11531 produktů
právě nakupuje 416 návštěvníků

Hybridní solární jednotka Victron Energy EasySolar-II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX


Skladové číslo:PMP482307010
Výrobce:
Záruční doba:60 měsíců

  Cena:(s DPH)40 990   
(bez DPH)33 876,03 Kč  


 
Victron Energy EasySolar-II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX - Hybridní solární jednotka Victron Energy EasySolar-II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX - Hybridní solární jednotka Victron Energy EasySolar-II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX - Hybridní solární jednotka Victron Energy EasySolar-II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX - Hybridní solární jednotka Victron Energy EasySolar-II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX - Hybridní solární jednotka

Popis produktu

Komplexní řešení pro ostrovní nebo hybridní solární systém. K jednotce připojíme solární panely, baterii, spotřebiče, elektrocentrálu nebo rozvodnou síť a máme profesionální 1f hybridní/ostrovní systém. 3000VA/2400 W měnič, 48 V baterie, FV max. 4000 Wp.

Řešení solární energie typu vše v jednom

Zařízení Victron EasySolar-II GX integruje následující prvky:
• Měnič / nabíječ Multiplus-II 48V/3000VA/35-32A
• SmartSolar MPPT 250/70-Tr solární regulátor nabíjení
• Zařízení GX s displejem 2 x 16 znaků
Tyto prvky se spojují dohromady uvnitř jedné jednotky a to velmi zjednodušuje většinu instalací a šetří čas a peníze.

Vestavěný displej a Wi-Fi
Na displeji se zobrazí parametry baterie, měniče a solárního regulátoru.
Ke stejným parametrům lze přistupovat pomocí smartphonu nebo jiného zařízení podporujícího Wi-Fi. Kromě toho lze pomocí Wi-Fi také systém nastavit.

Solární regulátor
DC výstup solárního MPPT regulátoru je paralelně zapojen s DC připojením měniče/nabíječe MultiPlus-II.
Mechanismus, kterým se zapíná/vypíná zařízení Multiplus-II řídí také solární MPPT regulátor.

Zařízení GX
Integrované zařízení GX zahrnuje:
• Rozhraní VE.Can. To lze použít k připojení k zařízením Victron VE.Can (např. VE.Can MPPT) nebo port lze překonfigurovat pomocí vzdálené konzoly pro použití s kompatibilní Li-ion baterií CAN-bus.
• USB port
• Ethernetový port
• Port VE.Direct
Zařízení GX řídí MultiPlus-II a solární MPPT regulátor s příslušným připojením VE.Bus a VE.Direct a po připojení k internetu zajišťuje spojení systému s VRM portálem Victron Energy.

Portál VRM
bezplatná webová stránka Victron Energy pro vzdálené monitorování (VRM) zobrazí všechna vaše systémová data v komplexním grafickém formátu. Také lze prostřednictvím portálu VRM vzdáleně změnit nastavení systému. Alarmy lze přijímat e-mailem. Vyzkoušejte si VRM portál na DEMO účtu zde: https://vrm.victronenergy.com/landingpage

Pro připojení k VRM portálu je potřeba pouze jednotku připojit k internetu.

Hybridní fungování EasySolaru je určeno tam, kde je trvale dostupná distribuční síť připojená na jeho AC vstup. V tomto režimu jednotka upřednostňuje energii z fotovoltaického pole a/nebo baterie před energií ze sítě. Hybridní funkci je nutno v EasySolaru adekvátně nastavit (vzdáleně nebo pomocí rozhraní MK3-USB a programu VE.Configure 3 – není součástí). Je-li přítomna síť, je k ní EasySolar trvale připojený a to i když síť bezprostředně nepotřebuje (baterie není vybitá a měnič není přetížený). Ze sítě se neustále určité minimální množství energie odebírá a/nebo dodává bez ohledu na aktuální provozní stav (jsou přítomny malé technické měřitelné přetoky do sítě). I při připojené distribuční síti je upřednostněn odběr energie z fotovoltaického pole a/nebo baterie pro napájení AC spotřebičů. Fotovoltaické pole generuje elektrickou energii, kterou jsou prioritně a přímo bez účasti baterie napájeny 230 V AC spotřebiče prostřednictvím měniče/nabíječe. Pokud je výroba fotovoltaického pole vyšší než spotřeba spotřebiči, je přebytečná energie adaptivním způsobem pomocí MPPT regulátoru uložena do baterie. Pokud je baterie nabitá, MPPT regulátor utlumí automaticky výrobu z fotovoltaického pole (případně je energie cíleně dodána do distribuční sítě v závislosti na nastavení). Pokud je baterie vybitá pod přednastavenou úroveň, je odběr z fotovoltaického pole a baterie ukončen a AC spotřebiče jsou napájeny plně z distribuční sítě. Jakmile se baterie částečně nabije z fotovoltaického systému (o 5-10%), dojde opět automaticky k napájení AC spotřebičů z fotovoltaického pole a/nebo baterie. Jakmile je odběr AC spotřebiči větší než 80-90% maximálního trvalého výkonu měniče/nabíječe, přibírá si měnič/nabíječ další potřebou energii adekvátně ze sítě (funkce GridAssist), aby nedošlo k přetížení měniče. Při výpadku sítě (blackout) napájení AC spotřebičů a dobíjení baterie z fotovoltaického pole pokračuje bez přerušení (fungování EasySolaru je plně nezávislé na síti). Při výpadku sítě je baterie vybíjena na hlubší (definovanou) úroveň než při přítomné síti. Současně může napájet AC spotřebiče pouze do svého maximálního trvalého výkonu měniče. Pokud dojde při výpadku sítě k vypnutí měniče/nabíječe na vybitou baterii a následně dojde k obnovení sítě, měnič/nabíječ automaticky aktivuje, začne napájet AC spotřebiče a dobije ze sítě baterii na minimální přednastavenou hodnotu. Principiálně se jedná o tzv. DC coupling. Systém má možnost aktivace funkce ochrany olověné baterie proti negativnímu vlivu dlouhodobého vybití (upřednostňuje využití solární energie pro dobití baterie nebo dobití baterie ze sítě). EasySolar lze za určitých podmínek kombinovat se síťovým měničem (měniči) na vstupu nebo výstupech (AC coupling).

U standardních rodinných domů je přítomna třífázová přípojka. Jednotlivé fáze jsou přivedené do hlavního rozvaděče a na každou fázi jsou zapojeny vybrané jednofázové spotřebiče nebo okruhy. EasySolar se jednoduše vsune na jednu vybranou fázi před vstup do hlavního rozvaděče. V hlavním rozvaděči se pak na daný zálohovaný okruh napojí vybrané spotřebiče, které chceme napájet přednostně solární energií.

Jednotka EasySolar je skvělá volba i pro tzv. ostrovní systémy bez dostupné distribuční sítě – k jednotce EasySolar může být připojena elektrocentrála, jako záložní zdroj energie.

Technické údaje

Regulátor nabíjení
Maximální proud: 70A
Max. výkon PV: 4000W
Max. napětí PV naprázdno: 250V
Max. účinnost: 98%
Vlastní spotřeba: 20mA
Nabíjecí napětí absorption: 57,6V
Nabíjecí napětí float: 55.2V
Nabíjecí algoritmus: vícestupňový adaptivní
Teplotní kompenzace: -16mV / ° C

Obecné vlastnosti
Provozní teplota: -40 ° C do + 65 ° C
Vlhkost: max 95%
Materiál a barva: Hliník (modrá RAL 5012)
Stupeň ochrany: IP21
Připojení baterie: 4x M8 (2x plus, 2x mínus)
PV připojení: 2 sady M6
Hmotnost: 26kg
Rozměry: 506 x 275x 237mm

Měnič napětí
Vstupní napětí rozsah: 38 - 66V
Výkon při 25 ° C: 3000VA / 2400W
Výkon při 40 ° C: 2200W
Výkon při 65 ° C: 1700W
Špičkový výkon: 5500W
Max. účinnost: 95%

Nabíječka
Vstupní rozsah napětí: 187-265V AC
Frekvence: 45 - 65Hz
Nabíjecí napětí při režimu absorption: 57.6V
Nabíjecí napětí při režimu float: 55,2V
Skladováním režim: 52,8V
Nabíjecí proud hluboko cyklické baterie: 35A
Programovatelné relé: Ano

Parametry produktu

Hmotnost (kg): 26 kg

Soubory (dokumenty ke stažení)

Žádné soubory produktu nejsou nahrány!

Diskuze k produktu+  přidat nový příspěvek


Jméno:  
Email:  
Předmět diskuze:  
Text příspěvku:  
odeslat tento příspěvek jako dotaz na obchodníka

Kontrolní kód:   ... do kontrolního kódu napište rozdíl čísel 10 a 4.


Hlídací pes


Poslat emailové upozornění, pokud cena produktu klesne pod:  
(cena je myšlena s DPH bez individuální slevy)


Poslat upozornění, bude-li přidán nový příspěvek (reakce) do diskuze tohoto produktu


Váš e-mail:  


Poslat odkaz o produktu


Pro:     (e-mail)
Od:     (e-mail)

Předmět:  
Podívej(te) se na tento produkt v internetovém obchodě vysilackymilin.cz
Text zprávy:  
Podívej(te) se na produkt Victron Energy EasySolar-II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX - Hybridní solární jednotka v internetovém obchodě vysilackymilin.cz.

Tento produkt je k nalezení na adrese: vysilackymilin.cz/detail-produktu/fotovoltaika/off-grid-hybribni-menice/16474_hybridni-solarni-jednotka-victron-energy-easysolar-ii-48-3000-35-32-mppt-250-70-gx/


S pozdravem tým vysilackymilin.cz

Kontrolní kód:   ... do kontrolního kódu napište rozdíl čísel 10 a 4.


Související zboží

Žádné související produkty nejsou uvedeny!

Alternativní zboží

Žádné alternativní produkty nejsou uvedeny!

2012 ....... 2019 ....... 2024 © vysilackymilin.cz