LED, světla, žárovky, zářivky   »   LED žárovky 12-24V   »   ...   patice H9
N D NP


Kategorie produktů

Akku, baterie Alkohol testery ALL-Ride Alternativní napájení Náhradní díly Auto Elektromateriál Auto-Truck doplňky Autochladničky Autokuchyně Autorádia Dárkové poukazy DVB-T a SAT Elektrosoučástky Fanfáry, klaksony a sirény Fotovoltaika GSM / GPS Hračky a ostaní Kabely Kartušový program Konektory LED pásky a příslušenství LED, světla, žárovky, zářivky Literatura Měniče napětí Měřící přístroje Monitorovací systémy Multimédia Nabíječky NANOProtech Napájecí a záložní zdroje Nářadí Navigace Povinná výbava Radiostanice a příslušenství Redukce Různé Teploměry Svítilny Výstražná světla - majáky Zabezpečovací systémy Zvuková technika Bazar
nabízíme celkem 11082 produktů
právě nakupuje 210 návštěvníků
Žárovka COB LED H9 bílá, 9-32V, 8000LM, IP65
Nová generace LED Bridgelux-COB autožárovek s paticí H9 - bílá, 2x LED čip CREE COB. Součástí balení je 2x žárovka Žárovky nemají homologaci - určeno pouze pro sportovní účely, nepoužívat na veřejných komunikacích. Žárovky u sebe nemají CAN-Bus modul a ve vozidlech s hlídáním prasklé žárovky mohou hlásit chybu.
1 601     
Žárovka CREE LED H9 12-24V, 30W (6x5W) bílá
Nová generace LED autožárovek s paticí H9, bílá, 6x super svítivý LED čip CREE XBD 5W + rozptylová krycí čočka. Cena za ks, balení 2ks (pár) Žárovka není schválena pro provoz na pozemních komunikacích. Určeno pro tuningové účely. LED žárovky jsou vhodné např. do světel pro denní svícení a mlhovek u automobilů a motocyklů. Žárovky nejsou určeny do hlavních světlometů pro jejich nižší svítivost oproti klasické žárovce.
484     
Žárovka CSP LED H9 bílá, 12-24V, 30W
Nová generace CSP LED čipů s rovnoměrným rozptylem 320°. Nejmodernější technologie zajišťuje vysokou intenzitu (800Lm) osvětlení současně s maximální ochranou a životností autožárovky. Konstrukce žárovky s integrovanými procesory simuluje odběr proudu cca 650mA což by mělo u 99% nových vozidel ochranu proti CAN-Bus protokolem resp. neměl by palubní počítač hlásit chybu po výměně halogenové autožárovky za tuto LED. Cena za ks, balení 2ks (pár)
431     
Žárovka CSP LED H9 bílá, 9-32V, 4000LM, IP65
Nová generace LED Seoul-CSP autožárovek s paticí H9 - bílá, 6x LED čip CREE COB. Součástí balení je 2x žárovka Žárovky nemají homologaci - určeno pouze pro sportovní účely, nepoužívat na veřejných komunikacích. Žárovky u sebe nemají CAN-Bus modul a ve vozidlech s hlídáním prasklé žárovky mohou hlásit chybu.
1 862     
Nalezeny 4 produkty  /  zobrazeny 4 produktyzobrazeny 4 produkty z 4

2012 ....... 2017 ....... 2020 © vysilackymilin.cz