GSM / GPS   »   ...   MIKE, MUTE k HANDS FREE sadám
N D NP


Kategorie produktů

Akku, baterie Alkohol testery ALL-Ride Alternativní napájení Auto Elektromateriál Auto-Truck doplňky Autochladničky Autokuchyně Autorádia Dárkové poukazy DVB-T a SAT Elektrosoučástky Fanfáry, klaksony a sirény Fotovoltaika GSM / GPS Hračky a ostaní Kabely Kartušový program Konektory LED pásky a příslušenství LED, světla, žárovky, zářivky Literatura Měniče napětí Měřící přístroje Monitorovací systémy Multimédia Nabíječky NANOProtech Napájecí a záložní zdroje Nářadí Navigace Povinná výbava Radiostanice a příslušenství Redukce Různé Teploměry Svítilny Výstražná světla - majáky Zabezpečovací systémy Zvuková technika Bazar
nabízíme celkem 10808 produktů
právě nakupuje 93 návštěvníků
Mikrofon EB-M76600N z handsfree Panasonic
Mikrofon EB-M76600N z handsfree Panasonic
199     
Tel-mute UNI do 2 repro s konektorem do CARK7W
Modul je opatřen ISO konektory pro snadnou montáž a dále napájecí odbočkou s konektorem vhodným pro novější HF sady NOKIA (např. CARK 7W). Modul je kompatibilní pouze s autorádii vybavenými umlčovacím vstupem MUTE. Vestavěný aktivní spínací obvod zajišťuje spolehlivou funkci se všemi typy HF sad. Tento produkt je vylepšenou náhradou modulu MES 080, který byl vybaven starším typem připojovacího konektoru pro HF sadu a zvuk převáděl pouze do jednoho reproduktoru.
549     
Tel-mute UNI pro přenos zvuku z HF do repro
Modul umožňuje přenos zvuku z HF sady do reproduktorů. Je určen pro všechny vozidlové instalace zakončené ISO konektorem se standardním osazením napájecích vodičů.
882     
Tel-mute UNI s ISO konektorem (pouze pro cark 6230)
Tento modul je určen pro HF sadu HFN CARK6230 a HF BCK150. Při hovoru přepíná zvuk z HF sady do obou reproduktorů autorádia, ale k jeho funkci je nezbytné, aby bylo autorádio vybaveno vstupem MUTE pro umlčení autorádia. Tuto podmínku splňuje většina novějších autorádií. Vstup i výstup kabeláže modulu je opatřen napájecím a reproduktorovým ISO konektorem pro použití ve většině vozidel a dále napájecí odbočkou pro jednoduché napojení HF sady bez zásahu do elektroinstalace vozidla.
549     
Nalezeny 4 produkty  /  zobrazeny 4 produktyzobrazeny 4 produkty z 4

Zápujčka radiostanic
2012 ....... 2017 ....... 2020 © vysilackymilin.cz