Fotovoltaika   »   ...   Hlídací proudové relé
N D NP


Kategorie produktů

Akku, baterie Alkohol testery ALL-Ride Alternativní napájení Náhradní díly Auto Elektromateriál Auto-Truck doplňky Autochladničky Autokuchyně Autorádia Dárkové poukazy DVB-T a SAT Elektrosoučástky Fanfáry, klaksony a sirény Fotovoltaika GSM / GPS Hračky a ostaní Kabely Kartušový program Konektory LED pásky a příslušenství LED, světla, žárovky, zářivky Literatura Měniče napětí Měřící přístroje Monitorovací systémy Multimédia Nabíječky NANOProtech Napájecí a záložní zdroje Nářadí Navigace Povinná výbava Radiostanice a příslušenství Redukce Různé Teploměry Svítilny Výstražná světla - majáky Zabezpečovací systémy Zvuková technika Bazar
nabízíme celkem 11020 produktů
právě nakupuje 112 návštěvníků
Hlídací proudové relé PRI-51, AC 0,1A -1A, CE
Hlídací relé PRI-51-1 slouží k hlídání úrovně proudu v jednofázových AC obvodech a je vhodné pro ochranu systému GridFree. Plynulé nastavení úrovně vybavovacího proudu předurčuje kontrolní relé pro aplikace s nutností indikovat procházející proud.Relé slouží pro ochranu přetoků energie ze solárních systémů (GridFree) do distribuční soustavy tak, že sepne mikroměniče pouze v případě zvýšení spotřeby nad nastavenou hodnotu.Plynulé nastavování vybavovacího proudu umožňuje potenciometr na relé v rozsahu od 0,1 do 1 AAC při napětí 240 VAC (pouze střídavé), a je tak vhodné pro krytí trvalé spotřeby od 23 W do 230 W. Pro vyšší spotřebu je možné použít alternativní proudové relé PRI-32 viz související produkty.Hodnota proudu k nastavení se dle zjištěné spotřeby nastavuje dle vzorce: spotřeba/napětí.Příklad:Objekt má trvalou spotřebu 80 W a relé bude instalováno na domovní rozvody 230V:80/230 = 0,35Na proudovém relé nastavíte hodnotu 0,35Při instalaci do hlavního domovního rozvaděče lze pozorovat pouhým pohledem na indikaci stav relé, např. zda není někde zapnutý spotřebič.Proud protékající hlídaným vodičem nesmí krátkodobě překročit 100 A.Výstupní přepínací kontakt je určen pro obvody s max. proudem 8 A a s výkonem do 2500 W. Lze nastavit prodlevu sepnutí 0,5 - 10 s. Pro instalace Gridfree ponechte nejnižší prodlevu 0,5 s. Relé je vybaveno třmenovými svorkami a je v jednofázovém provedení, 1-MODUL, pro upevnění na DIN lištu.
664     
Hlídací proudové relé, PRI-32, AC 1A - 20A, CE
Hlídací relé PRI-32 slouží k hlídání úrovně proudu v jednofázových AC obvodech a je vhodné pro ochranu systému GridFree. Plynulé nastavení úrovně vybavovacího proudu předurčuje kontrolní relé pro aplikace s nutností indikovat procházející proud.Relé slouží pro ochranu přetoků energie ze solárních systémů (GridFree) do distribuční soustavy. Lze využít i jako přednostní relé (na jedné větvi dva spotřebiče, které nikdy neběží současně), pro řídící systémy, motory, vytápění, hlídání topných tyčí na výhybkách, indikace průchodu proudu, hlídání odběru jednofázových motorů apod.Při instalaci do hlavního domovního rozvaděče lze pozorovat pouhým pohledem na indikaci stav relé, např. zda není někde zapnutý spotřebič.Součástí produktu je proudový transformátor, který snímá velikost procházejícího proudu. Tato konstrukce snižuje tepelné namáhání výrobku oproti konvenčním řešením se zabudovaným bočníkem a tím zvyšuje proudový rozsah až do 20 A a galvanicky odděluje měřený obvod.Umožňuje plynulé nastavování vybavovacího proudu potenciometrem 1 - 20 AAC a lze použít pro napětí od 24 do 240 VAC.Proud protékající hlídaným vodičem nesmí krátkodobě překročit 100 A.Výstupní přepínací kontakt je určen pro obvody s max. proudem 8 A.Relé je vybaveno třmenovými svorkami a je v jednofázovém provedení, 1-MODUL, pro upevnění na DIN lištu.
1 325     
Hlídací proudové relé, PRI-52, AC 0,5A - 25A, CE
Hlídací relé PRI-52 slouží k hlídání úrovně proudu v jednofázových AC obvodech a je vhodné pro ochranu systému GridFree. Plynulé nastavení úrovně vybavovacího proudu předurčuje kontrolní relé pro aplikace s nutností indikovat procházející proud.Relé slouží pro ochranu přetoků energie ze solárních systémů (GridFree) do distribuční soustavy. Lze využít i jako přednostní relé (na jedné větvi dva spotřebiče, které nikdy neběží současně), pro řídící systémy, motory, vytápění, hlídání topných tyčí na výhybkách, indikace průchodu proudu, hlídání odběru jednofázových motorů apod.Při instalaci do hlavního domovního rozvaděče lze pozorovat pouhým pohledem na indikaci stav relé, např. zda není někde zapnutý spotřebič.Součástí produktu je proudový transformátor, který snímá velikost procházejícího proudu. Tato konstrukce snižuje tepelné namáhání výrobku oproti konvenčním řešením se zabudovaným bočníkem a tím zvyšuje proudový rozsah až do 20 A a galvanicky odděluje měřený obvod.Umožňuje plynulé nastavování vybavovacího proudu potenciometrem 0,5 - 25 AAC a lze použít pro napětí do 240 VAC.Proud protékající hlídaným vodičem nesmí krátkodobě překročit 100 A.Výstupní přepínací kontakt je určen pro obvody s max. proudem 8 A.Relé je vybaveno třmenovými svorkami a je v jednofázovém provedení, 1-MODUL, pro upevnění na DIN lištu.Oproti verzi PRI-32 je měřící transformátor je umístěcn v těle modulu tak, aby se modul vešel do všech rozvodnicových skříní.
1 442     
Nalezeny 3 produkty  /  zobrazeny 3 produktyzobrazeny 3 produkty z 3

Zápujčka radiostanic
2012 ....... 2017 ....... 2020 © vysilackymilin.cz