Auto-Truck doplňky   »   Ofuky   »   ...   SCANIA
A N D NP


Kategorie produktů

Akku, baterie Alkohol testery ALL-Ride Alternativní napájení Náhradní díly Auto Elektromateriál Auto-Truck doplňky Autochladničky Autokuchyně Autorádia Dárkové poukazy DVB-T a SAT Elektrosoučástky Fanfáry, klaksony a sirény Fotovoltaika GSM / GPS Hračky a ostaní Kabely Kartušový program Konektory LED pásky a příslušenství LED, světla, žárovky, zářivky Literatura Měniče napětí Měřící přístroje Monitorovací systémy Multimédia Nabíječky NANOProtech Napájecí a záložní zdroje Nářadí Navigace Povinná výbava Radiostanice a příslušenství Redukce Různé Teploměry Svítilny Výstražná světla - majáky Zabezpečovací systémy Zvuková technika Bazar
nabízíme celkem 11200 produktů
právě nakupuje 199 návštěvníků
Ofuky deflektor plexi SCANIA 124
Ofuky deflektory plexi SCANIA 124 Vysoce kalitní německé okenní boční clony ClimAir patří především mezi praktické doplňky vozu. Clony usměrňují proudění obtékajícího vzduchu při pohybu vozidla a tím snižují při pootevřeném okénku vznikající hluk a průvan. Clony dále brání vniknutí dešťových kapek při pootevřeném okénku v sychravém počasí. Montáž je velice jednoduchá - pouhým nasazením. Clony jsou vyrobeny z kvalitního 3 mm silného materiálu Acrylglas, který je mírně barevně tónován (kouřový efekt). Obsah balení tvoří 1 pár okenních bočních clon s montážním návodem.
1 310     
Ofuky deflektory plexi SCANIA od 2016 new
Ofuky deflektory plexi SCANIA od 2016 new
1 600     
Ofuky deflektory plexi SCANIA od 2016 new
Vysoce kvalitní německé okenní boční clony ClimAir patří především mezi praktické doplňky vozu. Clony usměrňují proudění obtékajícího vzduchu při pohybu vozidla a tím snižují při pootevřeném okénku vznikající hluk a průvan. Clony dále brání vniknutí dešťových kapek při pootevřeném okénku v sychravém počasí. Montáž je velice jednoduchá - pouhým nasazením. Clony jsou vyrobeny z kvalitního 3 mm silného materiálu Acrylglas, který je mírně barevně tónován (kouřový efekt). Hlavní výhody protiprůvanových deflektorů: snížení hluku při jízdě s otevřenými okny lepší cirkulace vzduchu v kabině vozu potlačení průvanu v interiéru při jízdě s otevřenými okny zabránění pronikání deště do interiéru při jízdě s otevřenými okny Vlastnosti: pasují přímo na Váš vůz žádné vrtání ani lepidlo není potřeba vyrobeno v Německu jednoduchá montáž vsunutím mezi sklo a těsnící lišty oken jednoduchá péče - vhodné i do automyček Obsah balení tvoří 1 pár okenních bočních clon s montážním návodem. Ofuky lze zasílat pouze jako samostatnou zásilku, z důvodu křehkosti zboží.
1 600     
Ofuky deflektory plexi SCANIA R G new
Ofuky deflektory plexi SCANIA R, G new Vysoce kalitní německé okenní boční clony ClimAir patří především mezi praktické doplňky vozu. Clony usměrňují proudění obtékajícího vzduchu při pohybu vozidla a tím snižují při pootevřeném okénku vznikající hluk a průvan. Clony dále brání vniknutí dešťových kapek při pootevřeném okénku v sychravém počasí. Montáž je velice jednoduchá - pouhým nasazením. Clony jsou vyrobeny z kvalitního 3 mm silného materiálu Acrylglas, který je mírně barevně tónován (kouřový efekt). Obsah balení tvoří 1 pár okenních bočních clon s montážním návodem.
1 310     
Ofuky Scania serie S 16R
Ofuky Scania serie S 16R
1 990     
Nalezeno 5 produktů  /  zobrazeno 5 produktůzobrazeno 5 produktů z 5

2012 ....... 2017 ....... 2020 © vysilackymilin.cz